Spotify Premium Öğrencilere %50 İndirimli

Spotify, Premium üyesi olan öğrencilerden artık standart fiyatın yarısını tahsil edecek.

Müzik dinlemek birçok insan için keyif verici sevilen bir eylem. Çıktığı günden bu yana bizleri müzikle kolay yoldan buluşturan Spotify yeni fiyat politikasıyla 9.99 TL’den 13.99 TL’ye çıkan fiyatıyla Türk kullanıcıların Premium oranlarında büyük düşüş yaşamasının ardından öğrenci indirimi kampanyasını Türkiye’de de duyurdu. Spotify bundan böyle öğrenciler için ayda sadece 6.99 TL. Bu kampanya öğrencilere 4 kullanım hakkı sunuyor. 12 ay boyunca 6.99 TL olan kampanya 3 kez daha uzatılabiliyor. Kısacası kullanıcılar 4 sene boyunca öğrenci indiriminden faydalanma hakkına sahip.

Öğrenci indirimli olunca akıllarda herhangi bir soru işareti olmasın normal Premium aboneliğinden ücreti dışında hiçbir farkı yok. Zaten bu özellik Türkiye’den önce 32 ülkede sunuluyorken bundan böyle Türkiye’de de öğrenci indiriminden faydalanılabilecek.

İndirimden faydalanmak için yapılması gereken, öğrenciler sayfasından Premium hesaba geçiş yapmak için kredi kartı bilgilerini girmek ve öğrenciliğinizi kanıtlayan bir belge sunmak. Bu bir transkript belgesi, öğrenci belgesi veya üniversite harcı ödemesi olabilir. Tabi ki belgenin verilişinin ardından 3 ay geçmemiş olması şartıyla. Bu şartları yerine getiren kullanıcılar 12 ay geçerli olacak öğrenci indiriminden faydalanabilecek.

Spotify öğrenci sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.